Правила безпеки

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн
грн
Елементи
Елементи
Більше
Рекомендований вік, роки
Рекомендований вік, роки
Висота
Висота
Більше
Довжина (L), мм
Довжина (L), мм
Більше
Ширина (W), мм
Ширина (W), мм
Більше
Категорія

Елемент “Правила безпеки” для Дитячого Майданчику від Happy Park

Забезпечення Безпеки Дітей

Елемент “Правила безпеки” від Happy Park – це незмінний компонент нашого підходу до створення дитячих майданчиків. Ми ретельно розробляємо та впроваджуємо найкращі практики для забезпечення безпеки кожної дитини, яка грає на наших майданчиках.

Основні Правила Безпеки

Наші правила безпеки включають в себе такі важливі аспекти, як:

  1. Спостереження Батьків: Батьки повинні знаходитися поруч зі своїми дітьми та уважно слідкувати за ними під час гри на майданчику.
  2. Використання Обладнання: Діти повинні використовувати обладнання лише згідно з його призначенням та правилами безпеки.
  3. Уникання Переповнення: Не допускайте переповнення на майданчику. Дотримуйтесь максимальної кількості дітей, яка дозволена для безпечного гри.
  4. Бережливе Поводження: Діти повинні бути обережні та бережливі, уникати грубого поводження з іншими та обладнанням.

Навчання та Свідомість

Ми активно працюємо над тим, щоб навчити дітей та їхніх батьків важливим правилам безпеки на майданчику. Ми забезпечуємо належну освіту та навчання щодо правильного використання обладнання та уникнення травм.

Наш Пріоритет – Ваша Безпека

У Happy Park ми прагнемо забезпечити безпеку кожної дитини, яка відвідує наші майданчики. Наші правила безпеки є основою нашої роботи та нашим головним пріоритетом є ваша безпека та задоволення від гри на наших майданчиках.

Ми працюємо в усіх містах України

Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Полтава, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Херсон, Рівне, Чернівці, Ужгород, Луцьк.

Для консультацій перейдіть на сторінку Контакти.

Часті питання

Продукція «ХЕППІ ПАРК» відповідає усім міжнародним стандартам якості, нормам безпеки та технічним умовам. Зразки обладнання тестуються експертами: проводяться математичні розрахунки максимальних навантажень та міцносних характеристик виробів та рухомих елементів. На підтвердження цього надаємо кожному нашому Замовнику копії сертифікату якості та висновку санітарно-гігієнічної служби.

Безперечно, безпека малечі на наших дитячих майданчиках має для нас  пріоритетне значення. Цьому питанню ми приділяємо багато часу та принциповості,- створюємо наш продукт дотримуючись «Правил будови атракціонної техніки в Україні» та Міжнародних стандартів.

Ми хочемо щоб усі двори та парки мали красивий та охайний вигляд, тому наші майданчики продумуємо до деталей, підбираючи стилістику та кольорову гамму. Спеціалісти «ХЕППІ ПАРК» виїжджають на місце, здійснюють заміри, аналіз, фотографування та підбір моделей. 3Д візуалізація створена дизайнером дозволить Вам чітко уявити майбутній майданчик та презентувати його Вашим клієнтам.

Доставка нашого обладнання здійснюється, по всій території України службами доставки або найманим транспортом. Дана послуга оплачується Замовником окремо. Оплата за доставку не входить у вартість продукції і розраховується менеджером, виходячи від обсягу замовлення і регіону доставки.Також є можливість самовивозу транспортом Замовника.

Монтаж обладнання Ви можете здійснити:

– самостійно, за технічними паспортами, які додаються до кожного виробу. У паспорті на виріб описаний детальний порядок монтажу, складання та введення в експлуатацію обладнання. У такому випадку гарантія не поширюється і компанія не несе відповідальності за поломку виробів, що виникли через неправильну самостійну збірку і монтаж з боку Замовника;

– замовити установку обладнання «під ключ», що являє собою виїзд нашої монтажної бригади до призначеного місця. Наші фахівці здійснюють установку обладнання, використовуючи свої інструменти і матеріали. Дана послуга платна і орієнтовно становить 20% від вартості обладнання.

Гарантійний термін на обладнання становить 24 місяці, про що зазначено у Договорі та технічному паспорті який ми передаємо Замовнику разом із обладнанням.

Компанія «ХЕППІ ПАРК» пропонує повний комплекс сервісного супроводу – гарантійне, післягарантійне, сезонне обслуговування. Ми зможемо усунути неполадки будь-якого характеру в роботі спортивного та ігрового обладнання, допоможемо продовжити термін використання, застосуємо профілактичні заходи, зробимо ремонт, настройку і регулювання.

Консультація
Залиште свої контакті дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. 15-го Квітня 6, Тернопіль