Ігрові комплекси: Дитячий ігровий комплекс ІК006

Дитячий ігровий комплекс ІК006

Loading...
Артикул: IK006

Дитячий ігровий комплекс ІК006, три вежі на дерев`яному брусі з дашками, місток рухомий, тунель труба склопластиковий, гірка-труба склопластикова закрита з поворотом,гірка металева, гірка склопластикова гвинтова, сходи, місток деревяний, драбинка-місток, драбинка металева, дошка для малювання крейдою, ігрова панель “магазин”, ілюмінатор, скалолазка

350 000 

Характеристика

Рекомендований вік, роки

Елементи

, , , , , , , , ,

Висота (H), мм

Довжина (L), мм

Висота гірки (Hs), мм

Ширина (W), мм

Виробник

Країна виробник

Відео
Галерея
Етапи співпраці
Часті питання

Про продукт Дитячий ігровий комплекс ІК006

Дитячий ігровий комплекс на деревяному брусі призначений для ігрових та фізичних вправ на відкритому повітрі. Складається комплекс із трьох веж на деревяному брусі, склопластиковий тунель-труба , підвісний місток, 3 види гірок (пряма металева, гвинтова відкрита і закрита труба з поворотом), сходи деревяні, скалолазка з зацепами-камінцями, металева драбина, а також ілюмінатор, рахівничка, дошка для малювання крейдою та ігрова панель ” Магазин”.

Відео

Етапи співпраці

1

Узгодження

1
2

Заключення договору та отримання гарантійного платежу

2
3

Виготовлення замовлення

3
4

Доставка та монтаж

4
5

Гарантійне обслуговування

5

Часті питання

Продукція «ХЕППІ ПАРК» відповідає усім міжнародним стандартам якості, нормам безпеки та технічним умовам. Зразки обладнання тестуються експертами: проводяться математичні розрахунки максимальних навантажень та міцносних характеристик виробів та рухомих елементів. На підтвердження цього надаємо кожному нашому Замовнику копії сертифікату якості та висновку санітарно-гігієнічної служби.

Безперечно, безпека малечі на наших дитячих майданчиках має для нас  пріоритетне значення. Цьому питанню ми приділяємо багато часу та принциповості,- створюємо наш продукт дотримуючись «Правил будови атракціонної техніки в Україні» та Міжнародних стандартів.

Ми хочемо щоб усі двори та парки мали красивий та охайний вигляд, тому наші майданчики продумуємо до деталей, підбираючи стилістику та кольорову гамму. Спеціалісти «ХЕППІ ПАРК» виїжджають на місце, здійснюють заміри, аналіз, фотографування та підбір моделей. 3Д візуалізація створена дизайнером дозволить Вам чітко уявити майбутній майданчик та презентувати його Вашим клієнтам.

Доставка нашого обладнання здійснюється, по всій території України службами доставки або найманим транспортом. Дана послуга оплачується Замовником окремо. Оплата за доставку не входить у вартість продукції і розраховується менеджером, виходячи від обсягу замовлення і регіону доставки.Також є можливість самовивозу транспортом Замовника.

Монтаж обладнання Ви можете здійснити:

– самостійно, за технічними паспортами, які додаються до кожного виробу. У паспорті на виріб описаний детальний порядок монтажу, складання та введення в експлуатацію обладнання. У такому випадку гарантія не поширюється і компанія не несе відповідальності за поломку виробів, що виникли через неправильну самостійну збірку і монтаж з боку Замовника;

– замовити установку обладнання «під ключ», що являє собою виїзд нашої монтажної бригади до призначеного місця. Наші фахівці здійснюють установку обладнання, використовуючи свої інструменти і матеріали. Дана послуга платна і орієнтовно становить 20% від вартості обладнання.

Гарантійний термін на обладнання становить 24 місяці, про що зазначено у Договорі та технічному паспорті який ми передаємо Замовнику разом із обладнанням.

Компанія «ХЕППІ ПАРК» пропонує повний комплекс сервісного супроводу – гарантійне, післягарантійне, сезонне обслуговування. Ми зможемо усунути неполадки будь-якого характеру в роботі спортивного та ігрового обладнання, допоможемо продовжити термін використання, застосуємо профілактичні заходи, зробимо ремонт, настройку і регулювання.

Схожі комплекси

Консультація
Залиште свої контакті дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. 15-го Квітня, 6