Дитячий майданчик для готельних комплексів

Майданчик Happy Park - це необхідна складова будь-якого сучасного готельного комплексу, що робить відпочинок для всієї родини ще приємнішим та незабутнішим!

вул. 15-го Квітня 6, Тернопіль

Дитячий майданчик Happy Park – ключ до щасливого сімейного відпочинку! 🗝️🏔️

Ідеальне літо – гірський відпочинок на терасі улюбленого готелю, насолода краєвидом та прохолодними напоями, тоді як діти безтурботно та безпечно граються на дитячому майданчику поруч. 🌞🛝

Дитячі майданчики – це не просто розвага для малечі, це важлива складова готельного відпочинку для всієї родини! 👨🏻👱🏻‍♀️🧒🏻

Майданчик Happy Park – це захищене та продумане середовище, де діти можуть грати та розвиватися, щоб батьки відпочивали, знаючи, що їхні діти в безпеці.

Крім того, дитячий майданчик – це не лише місце, де діти знайомляться та взаємодіють, він також допомагає зберегти енергію та настрій дітей під час подорожі.

Майданчик Happy Park – це необхідна складова будь-якого сучасного готельного комплексу, що робить відпочинок для всієї родини ще приємнішим та незабутнішим! 🌲💫

Ігрові комплекси

Дитячі майданчики та ігрові комплекси замовляйте у Хеппі Парк! • Ціни від виробника • Гарантія якості 2 роки • Доставка та монтаж по Україні

Популярні

ПРО НАС

Хеппі Парк - дитячі майданчики та ігрові комплекси

Дитячі майданчики та ігрові коплекси Happy Park – ваш надійний партнер у створенні безпечних та захоплюючих дитячих ігрових і спортивних майданчиків. Ми – безпосередній виробник, який дбає про кожну деталь та дотримується найвищих стандартів безпеки.

Кожен ігровий комплекс від Happy Park – це унікальне поєднання безпеки, якості та захоплюючих розваг. Ми ретельно відбираємо матеріали та компоненти, щоб кожен майданчик був стійким до зношування та надійним для довготривалого використання. 

років працюємо на ринку
0 +
виконанних замовлень
0 +
Happy Park. Виробництво Дитячих майданчиків та ігрових комплексів. Купити в Україні від виробника
Happy Park. Дитячий майданчик. Ігровий комплекс. Купити в Україні від виробника
роки гарантії
0
клієнтів
0 +

Етапи співпраці

1 етап

Узгодження

1. Вивчимо Ваші потреби (вік дітей, функціональні елементи, форма та площа локації, тощо)
2. Підберемо елементи майданчика (при потребі виїдемо на ділянку, виконаємо заміри, дослідимо та опишемо ландшафт)
3. Створимо 3D-візуалізацію простору та сформуємо пропозицію до Вашого бюджету.

Дуже важливо - ми диференціюємо пропозиції для приватного та громадського секторів - адже це два кардинально різні підходи до реалізації проєкту.
3D-візуалізація. Дитячі майданчики та ігрові комплекси. Купити в Україні від виробника Happy Park
1 етап
2 етап

Заключення договору та отримання гарантійного платежу

Після затвердження умов та термінів виконання проєкту ми підготуємо та надішлемо Вам договір, рахунок-фактуру та інші необхідні документи. Оплата здійснюється в повній сумі, або оплата частинами через систему LiqPay.
Happy Park. Дитячий майданчик вуличний. Ігровий комплекс. Купити в Україні від виробника
2 етап
3 етап

Виготовлення замовлення

Виготовлення замовлення починається з моменту отримання платежу та виконується до 45 календарних днів. Ми виконуємо замовлення на власному виробництві.
Happy Park. Виробництво. Дитячі майданчики та ігрові комплекси. Купити в Україні від виробника
3 етап
4 етап

Доставка та монтаж

Доставка майданчиків здійснюється по всій території України службами доставки, найманим транспортом або самовивіз (оплата за доставку не входить у вартість продукції і розраховується окремо).
Happy Park. Монтаж. Дитячі майданчики та ігрові комплекси. Купити в Україні від виробника
4 етап
5 етап

Гарантійне обслуговування

Ми пропонуємо повний комплекс сервісного супроводу – гарантійне, післягарантійне, сезонне обслуговування. Усуваємо неполадки будь-якого характеру в роботі спортивного та ігрового обладнання. Гарантійний термін на наше обладнання становить 24 місяці.
Happy Park. Гарантійне обслуговування. Дитячі майданчики та ігрові комплекси. Купити в Україні від виробника
5 етап

Часті питання

Продукція «ХЕППІ ПАРК» відповідає усім міжнародним стандартам якості, нормам безпеки та технічним умовам. Зразки обладнання тестуються експертами: проводяться математичні розрахунки максимальних навантажень та міцносних характеристик виробів та рухомих елементів. На підтвердження цього надаємо кожному нашому Замовнику копії сертифікату якості та висновку санітарно-гігієнічної служби.

Безперечно, безпека малечі на наших дитячих майданчиках має для нас  пріоритетне значення. Цьому питанню ми приділяємо багато часу та принциповості,- створюємо наш продукт дотримуючись «Правил будови атракціонної техніки в Україні» та Міжнародних стандартів.

Ми хочемо щоб усі двори та парки мали красивий та охайний вигляд, тому наші майданчики продумуємо до деталей, підбираючи стилістику та кольорову гамму. Спеціалісти «ХЕППІ ПАРК» виїжджають на місце, здійснюють заміри, аналіз, фотографування та підбір моделей. 3Д візуалізація створена дизайнером дозволить Вам чітко уявити майбутній майданчик та презентувати його Вашим клієнтам.

Доставка нашого обладнання здійснюється, по всій території України службами доставки або найманим транспортом. Дана послуга оплачується Замовником окремо. Оплата за доставку не входить у вартість продукції і розраховується менеджером, виходячи від обсягу замовлення і регіону доставки.Також є можливість самовивозу транспортом Замовника.

Монтаж обладнання Ви можете здійснити:

– самостійно, за технічними паспортами, які додаються до кожного виробу. У паспорті на виріб описаний детальний порядок монтажу, складання та введення в експлуатацію обладнання. У такому випадку гарантія не поширюється і компанія не несе відповідальності за поломку виробів, що виникли через неправильну самостійну збірку і монтаж з боку Замовника;

– замовити установку обладнання «під ключ», що являє собою виїзд нашої монтажної бригади до призначеного місця. Наші фахівці здійснюють установку обладнання, використовуючи свої інструменти і матеріали. Дана послуга платна і орієнтовно становить 20% від вартості обладнання.

Гарантійний термін на обладнання становить 24 місяці, про що зазначено у Договорі та технічному паспорті який ми передаємо Замовнику разом із обладнанням.

Компанія «ХЕППІ ПАРК» пропонує повний комплекс сервісного супроводу – гарантійне, післягарантійне, сезонне обслуговування. Ми зможемо усунути неполадки будь-якого характеру в роботі спортивного та ігрового обладнання, допоможемо продовжити термін використання, застосуємо профілактичні заходи, зробимо ремонт, настройку і регулювання.

Консультація
Залиште свої контакті дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. 15-го Квітня 6, Тернопіль