Дитячі ігрові комплекси

Вартість
Вартість - slider
Вартість - inputs
грн
грн
Елементи
Елементи
Більше
Рекомендований вік, роки
Рекомендований вік, роки
Висота
Висота
Більше
Довжина (L), мм
Довжина (L), мм
Більше
Ширина (W), мм
Ширина (W), мм
Більше

Дитячі ігрові комплекси від Happy Park

Дитячі ігрові комплекси від виробника Happy Park є світлими та особливими. У нас ви знайдете ідеальний варіант для ваших дітей!

Якість та Надійність

Наші ігрові комплекси відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Ми використовуємо тільки перевірені матеріали та передові технології для їх виготовлення.

Різноманіття Дизайнів

У нас величезний вибір дизайнів, що задовольнять будь-які смаки та бажання. Від класичних до казкових – обирайте саме те, що підходить вашій дитині.

Вигода та Комфорт

Купуючи ігровий комплекс від Happy Park, ви отримуєте не лише радість для дітей, а й зручність для себе. Наші конструкції легко монтувати та підтримувати.

Функціональність та Розвиток

Наші комплекси не лише розважають, але й сприяють фізичному та інтелектуальному розвитку вашої дитини. Вони включають різні гірки, канати, лазильні елементи та багато іншого.

Підходять для Будь-яких Умов

Чи живете ви у будинку або у квартирі, у нас є ігрові комплекси, що підходять для будь-яких умов. Вони можуть бути встановлені як у приватному дворі, так і на дитячих майданчиках.

Користь для Здоров’я

Ігрові комплекси Happy Park – це не лише розвага, але й користь для здоров’я вашої дитини. Вони сприяють фізичному розвитку, координації та силі.

Економія Часу та Грошей

Купуючи від нас, ви економите час та гроші, оскільки наші ігрові комплекси мають доступну ціну та довговічність. Вони служать вашій дитині довгі роки.

Відмінний Вибір для Сім’ї

Вибираючи ігровий комплекс від Happy Park, ви обираєте відмінну якість та найкращий досвід для вашої сім’ї. Даруйте радість та щастя вашим дітям!

Ми працюємо в усіх містах України

Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Полтава, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Херсон, Рівне, Чернівці, Ужгород, Луцьк.

Для консультацій перейдіть на сторінку Контакти.

Часті питання

Продукція «ХЕППІ ПАРК» відповідає усім міжнародним стандартам якості, нормам безпеки та технічним умовам. Зразки обладнання тестуються експертами: проводяться математичні розрахунки максимальних навантажень та міцносних характеристик виробів та рухомих елементів. На підтвердження цього надаємо кожному нашому Замовнику копії сертифікату якості та висновку санітарно-гігієнічної служби.

Безперечно, безпека малечі на наших дитячих майданчиках має для нас  пріоритетне значення. Цьому питанню ми приділяємо багато часу та принциповості,- створюємо наш продукт дотримуючись «Правил будови атракціонної техніки в Україні» та Міжнародних стандартів.

Ми хочемо щоб усі двори та парки мали красивий та охайний вигляд, тому наші майданчики продумуємо до деталей, підбираючи стилістику та кольорову гамму. Спеціалісти «ХЕППІ ПАРК» виїжджають на місце, здійснюють заміри, аналіз, фотографування та підбір моделей. 3Д візуалізація створена дизайнером дозволить Вам чітко уявити майбутній майданчик та презентувати його Вашим клієнтам.

Доставка нашого обладнання здійснюється, по всій території України службами доставки або найманим транспортом. Дана послуга оплачується Замовником окремо. Оплата за доставку не входить у вартість продукції і розраховується менеджером, виходячи від обсягу замовлення і регіону доставки.Також є можливість самовивозу транспортом Замовника.

Монтаж обладнання Ви можете здійснити:

– самостійно, за технічними паспортами, які додаються до кожного виробу. У паспорті на виріб описаний детальний порядок монтажу, складання та введення в експлуатацію обладнання. У такому випадку гарантія не поширюється і компанія не несе відповідальності за поломку виробів, що виникли через неправильну самостійну збірку і монтаж з боку Замовника;

– замовити установку обладнання «під ключ», що являє собою виїзд нашої монтажної бригади до призначеного місця. Наші фахівці здійснюють установку обладнання, використовуючи свої інструменти і матеріали. Дана послуга платна і орієнтовно становить 20% від вартості обладнання.

Гарантійний термін на обладнання становить 24 місяці, про що зазначено у Договорі та технічному паспорті який ми передаємо Замовнику разом із обладнанням.

Компанія «ХЕППІ ПАРК» пропонує повний комплекс сервісного супроводу – гарантійне, післягарантійне, сезонне обслуговування. Ми зможемо усунути неполадки будь-якого характеру в роботі спортивного та ігрового обладнання, допоможемо продовжити термін використання, застосуємо профілактичні заходи, зробимо ремонт, настройку і регулювання.

Консультація
Залиште свої контакті дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. 15-го Квітня 6, Тернопіль