Ігрові комплекси: Дитячий ігровий комплекс ” Замок” ІК018

Дитячий ігровий комплекс ” Замок” ІК018

Loading...
Артикул: IK018

Дитячий ігровий комплекс ІК018, вежі в формі замку, гірка склопластикова висотою 2000мм, дві закритих гірки труби поворотні склопластикові, скалолазки,сходи, балкончики

1 050 000 

Характеристика

Рекомендований вік, роки

Елементи

, , , ,

Висота (H), мм

Довжина (L), мм

Висота гірки (Hs), мм

Ширина (W), мм

Виробник

Країна виробник

Відео
Галерея
Етапи співпраці
Часті питання

Про продукт Дитячий ігровий комплекс ” Замок” ІК018

Дитячий ігровий комплекс являє собою модульну конструкцію стилізовану під королівський замок. Він допомагає дітям розвивати силу, координацію рухів, уяву, переносячи думками їх у паралельний казковий світ. Комплекс складається з вежі в формі замку та чотирьох  оглядових веж. Центральна вежа у формі замку, трьохярусна, та представляє собою конструкцію, що складається з несущих стовпів встановлених в 4 ряди, паралельно один одному. В верхньому ярусі розташовані два великі куполи, один з них з декоративним годинником, на їх верхівках флагштоки з прапорцями. По периметру башні кріпляться бокові стінки з віконцями та накладними декоративними елементами, стіни із входами-арками з накладними елементами стилізованими під замок.

До Замку приставляються: хвильова склопластикова гірка з центральної вежі висотою 2м., дві закритих поворотних гірки з бокових веж висотою 1,5м, 2-є сходів, та  альпініська скалолазка із зацепами із штучного каменю у вигляді звірят.

Оглядові вежі прибудовані до Замку являють собою двохярусні конструкції з 2-ма закритими гірками-трубами із склопластику, та 2-ма горизонтальними драбинками, стінки мають віконечка та накладні декоративні елементи, радіальні балкони з дашками.

Відео

Етапи співпраці

1

Узгодження

1
2

Заключення договору та отримання гарантійного платежу

2
3

Виготовлення замовлення

3
4

Доставка та монтаж

4
5

Гарантійне обслуговування

5

Часті питання

Продукція «ХЕППІ ПАРК» відповідає усім міжнародним стандартам якості, нормам безпеки та технічним умовам. Зразки обладнання тестуються експертами: проводяться математичні розрахунки максимальних навантажень та міцносних характеристик виробів та рухомих елементів. На підтвердження цього надаємо кожному нашому Замовнику копії сертифікату якості та висновку санітарно-гігієнічної служби.

Безперечно, безпека малечі на наших дитячих майданчиках має для нас  пріоритетне значення. Цьому питанню ми приділяємо багато часу та принциповості,- створюємо наш продукт дотримуючись «Правил будови атракціонної техніки в Україні» та Міжнародних стандартів.

Ми хочемо щоб усі двори та парки мали красивий та охайний вигляд, тому наші майданчики продумуємо до деталей, підбираючи стилістику та кольорову гамму. Спеціалісти «ХЕППІ ПАРК» виїжджають на місце, здійснюють заміри, аналіз, фотографування та підбір моделей. 3Д візуалізація створена дизайнером дозволить Вам чітко уявити майбутній майданчик та презентувати його Вашим клієнтам.

Доставка нашого обладнання здійснюється, по всій території України службами доставки або найманим транспортом. Дана послуга оплачується Замовником окремо. Оплата за доставку не входить у вартість продукції і розраховується менеджером, виходячи від обсягу замовлення і регіону доставки.Також є можливість самовивозу транспортом Замовника.

Монтаж обладнання Ви можете здійснити:

– самостійно, за технічними паспортами, які додаються до кожного виробу. У паспорті на виріб описаний детальний порядок монтажу, складання та введення в експлуатацію обладнання. У такому випадку гарантія не поширюється і компанія не несе відповідальності за поломку виробів, що виникли через неправильну самостійну збірку і монтаж з боку Замовника;

– замовити установку обладнання «під ключ», що являє собою виїзд нашої монтажної бригади до призначеного місця. Наші фахівці здійснюють установку обладнання, використовуючи свої інструменти і матеріали. Дана послуга платна і орієнтовно становить 20% від вартості обладнання.

Гарантійний термін на обладнання становить 24 місяці, про що зазначено у Договорі та технічному паспорті який ми передаємо Замовнику разом із обладнанням.

Компанія «ХЕППІ ПАРК» пропонує повний комплекс сервісного супроводу – гарантійне, післягарантійне, сезонне обслуговування. Ми зможемо усунути неполадки будь-якого характеру в роботі спортивного та ігрового обладнання, допоможемо продовжити термін використання, застосуємо профілактичні заходи, зробимо ремонт, настройку і регулювання.

Схожі комплекси

Консультація
Залиште свої контакті дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. 15-го Квітня, 6